tel. +48 600 152 906
e-mail: katarzyna.drabik@vp.pl

O nas

Wiedza teoretyczna wzbogacona wieloletnim doświadczeniem pozwala Mi na rzetelne przeprowadzanie wycen nieruchomości oraz tworzenie operatów szacunkowych. Od lat zajmuję się również analizą rynku, doradztwem kredytowym i ubezpieczeniami. Wszystko to w celu stworzenia kompleksowej oferty dla wymagających klientów.

Profesjonalizm potwierdzony został nie tylko zdobytymi stosownymi licencjami ale przede wszystkim liczną grupą zadowolonych kontrahentów. Zapraszam więc do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i wszelkiego rodzaju instytucje. Współpraca z moją kancelarią to gwarancja wysokich standardów obsługi, bezstronności i zachowania tajemnicy zawodowej.
Oferuję Państwu kompleksowe usługi z zakresu wyceny nieruchomości. Przygotuje dla Państwa profesjonalną wycenę zarówno gruntu niezabudowanego (działki), jak i też zabudowanego (domu, w tym także nieruchomości w trakcie budowy) oraz oszacuje dokładną wartość lokalu (w tym także bloku mieszkalnego w trakcie budowy), a także spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu oraz innych praw związanych z nieruchomościami. wycena nieruchomości jaką proponuje może być dedykowana dla różnych celów w zależności od Państwa potrzeb. Najczęściej wykonuję wycenę zmierzającą do oceny ofert kupna i sprzedaży, ale także, m.in.: zabezpieczeń kredytowych, celów księgowych oraz podatkowych, a także na rzecz podziału majątku. Dokonuję także wycen na cel określenia opłat, na przykład za użytkowanie wieczyste czy też wysokości wynagrodzeń, ubezpieczeń lub odszkodowań, a także określenia wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej oraz innych celów jakie określi zamawiający wycenę lub ekspertyzę. Jeśli chcą Państwo poznać wartość swojej nieruchomości oraz potrzebują doradztwa finansowego, na przykład przygotowując się do zaciągnięcia kredytu pod hipotekę, nasz rzeczoznawca majątkowy wesprze Państwa kompleksowo w tym procesie. Przygotuje, o ile będzie to konieczne, zarówno operat szacunkowy jak i ekspertyzę. Wartość Państwa nieruchomości rzeczoznawca majątkowy określi w wyniku analizy wartości rynkowej lub odtworzeniowej. Oferuję fachową i terminową realizację każdego zlecenia.


wycena nieruchomości
Doradztwo kredytowe
 
Katarzyna Drabik
32-420 Gdów, ul. Myślenicka 864
NIP: 123456789
REGON: 123456789

kom. +48 600 152 906
e-mail: katarzyna.drabik@vp.pl

 
© 2017 Copyright by www.wycenanieruchomosci24.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
 
Design: KomART


start